Про нас – "Gastronom"

Нове культове місце

GASTRONOM food&wine bar

Для вас працюють магазин GASTRONOM, ресторан та контактний винний бар. І це все – в одному місці.
На вітрині GASTRONOMУ представлена продукція від крафтових виробників, широкий асортимент готових страв та закусок до хліба та вина. Страви на будь-який смак та висока якість кожного інгредієнту! Тут ви знайдете хлібні вироби без глютену та десерти без цукру. Більш ніж 140 пляшок вина з різних регіонів та улюблені страви від Шефа. GASTRONOM — це баланс простої та смачної їжі з келихом вина.

«GASTRONOM» — це баланс простої та смачної їжі з келихом вина.

ПРОСТО! СМАЧНО! ЗА ЧЕСНУ ЦІНУ! – так ми говоримо і це наші цінності.

В новому закладі можна випити келих ароматного вина, придбати крафтові делікатеси, посмакувати страви з різних кухонь світу та обрати готові варіанти, на обід чи вечерю.

В концепції GASTRONOM food&wine bar об’єднано три культури задоволення від смаку:

FAST SMART food, SLOW SMART food та WINE & DINE

Говорячи про «FAST SMART food», йде мова про цінність часу. Вам пропонують обрати меню на сніданок, обід чи вечерю за 3 хвилини з GASTRONOM-вітрини закладу. Без довгого очікування вашого замовлення, оскільки всі страви спаковані та готові до споживання.
В меню: боули та салати, гарніри з котлетами та страви з рибою, десерти без цукру та локшина без глютену, сендвічі та намазки до хліба.

 

«SLOW SMART food» – це задоволення від смаку, без поспіху. Вам пропонують вишукані страви від Шефа з основного меню, серед яких – візитні карточки української кухні: грибна юшка з карпатською фореллю за рецептом ґазди Василя з Рахова, улюблений борщ Максима Перепелиці з півнем і смальцем та Голубці з м’ясом півня і сиром горгонзола, як готує тьотя Соня з Молдованки. Просто завітайте до другого залу закладу та оберіть своє меню для відпочинку.

 

«WINE & DINE» – це про вино до сніданку, на обід та вечерю. У вина не має кордонів та не має графіку. Ви самі обираєте, коли вже час випити келих-другий. В винній карті закладу зібрано більш ніж 140 пляшок вина з різних регіонів світу та підбрані цікаві пейринги зі стравами з основного меню та крафтовими делікатесами до ваших келихів. Дегустуйте вино з друзями, наодинці та компаніями. І пам’ятайте, що GASTRONOM – це місце для будь-якої події з вином.

У нас збираються друзі, веселі компанії за вином, бронюють столики для побачень та для святкування особливих подій, за скочують на каву з солодкою булочкою та на обід в перерву між зустрічами та call-дзвінками.


Над меню GASTRONOM food&wine bar працював Антон Якимчук, за плечами якого, відкриття не одного закладу і безліч авторських майстер-класів. Створюючи смаки страв та їх історію, він відштовхувався від географії та біографії продукту. А основною ідеєю залишалося – створення простих страв, які зрозумілі кожному та будуть за чесну ціну.


Адже найсмачнішою їжею завжди буде та, яку ми пам’ятаємо з дитинства чи зі своїх подорожей. Як та сама, італійська піца «Маргарита» з томатами та базиліком. Просто та смачно.


В меню закладу підібрані різні спеціалітети до вина, брускети та тапаси, хліб з паштетами та намазками. Салати з рибою чи м’ясом, сендвічі та тости з сиром Раклет. Соковиті стейки з гарнірами та Пасти з без глютенової локшини. Особливою гордістю є розділ меню зі стравами української кухні. А для поціновувачів солодкого є десерти без цукру та булочки з кренделями до кави.


У нашому «GASTRONOM food&wine bar» ви зможете відвідати винні дегустації, музичні вечори та звані вечері з Шефом.


Будемо раді бачити вас щодня!


До зустрічі в «GASTRONOM food&wine bar»!